Genital Cerrahi (Estetik)

Genital Cerrahi (Estetik)

Vajinanın istediğiniz görünüme ulaşması amacıyla Genital Cerrahi (Estetik) uygulamasına yer verilmektedir. Böylece kalıcı sonuçları elde etmeniz için gerekli adımlar atılmaktadır. Sizler de enfeksiyon, kaşıntı, akıntı gibi çeşitli sorunları yaşadığınızda hemen uzman doktorunuzla görüşebilirsiniz. Böylece genital bölgede yaşadığınız sorunların kalıcı olarak çözüme ulaşacağını aktarıyoruz. Psikolojik açıdan ciddi zararları görmenize neden olacak bu durumları gizlemek yerine çözüm arayışına girmelisiniz. Gerçekleştirilecek olan cerrahi yöntemler sayesinde sorunlarınızın türüne göre hareket edilmektedir. Yapılacak operasyonlardan sonra evde uymanız gereken tedavi süreçlerini başarıyla tamamlamanız da mümkün olacaktır.

Genital Cerrahi (Estetik) için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Operasyonun ne şekilde yapılacağını doktorunuz en iyi biçimde belirleyecektir. Dudakların büyük veya küçük olması halinde Labiaplastik işlemi gerçekleştirilirken, daha kalın ve dolgun kısımların şekillendirilmesinde ise Labium uygulamasına yer verilmektedir. Kişilerin yaşlanmadan veya çeşitli sebeplerden dolayı yaşadıkları sarkmalardan ve akıntı probleminden kurtulabilmek için nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmelisiniz. Yapılacak işlemlerin çeşitlerine göre farklı tavsiyeler bulunmaktadır. Doktorunuz müdahale öncesinde uymanız gereken kurallara dair gerekli bilgileri vereceklerdir. Günlük yaşamınıza döneceğiniz 2 aylık süreçte bazı yasaklara uymanız gerekmektedir.

Genital Cerrahi (Estetik)operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Hastaya uygulanacak Genital Cerrahi (Estetik) işleminden sonra belirli bir süre cinsel ilişkiye girilmemesi gerekmektedir. Yaklaşık 2 aylık süreçte bu yasağa uygun şekilde hareket eden kişilerde komplikasyon yaşanma riski oldukça düşüktür. Eğer bu süreçten erken bir zaman diliminde cinsel ilişkiye girerseniz, basınç uygulanmasının yara olan bölge için verimsiz sonuçları doğuracağını aktarmaktayız.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X