Karın germe selda hair center

Karın Germe

KARIN GERME

Daha düzgün bir görünüme sahip olmak isteyenlerin karın bölgesindeki fazla yağlardan kurtulmaları için Karın Germe operasyonu gerçekleştirilmektedir. Fazla derilerin ve sarkma sorunlarının ortadan kaldırılması için yağların alınmasına olanak verilecektir. Böylece karın bölgesi çok daha düz bir görünüme kavuşacaktır. Göbek deliğinin alt kısmından açılan yer sayesinde çatlak görünümün giderilmesi mümkün hale gelecektir. Sizler de bu yazımızda Karın Germe Nedir? Hangi şartlar altında yapılır? Gibi soruların yanıtlarını bulabileceksiniz.

Karın Germe Nedir?

Hamilelik döneminde veya hızlı kilo alıp vermenizin ardından meydana gelen karın bölgesindeki deformasyonun hoş olmayan bir görünüme neden olacağını aktarıyoruz. Sizler de bu dönemlerinizin ardından oluşan bolluğun giderilmesi ve hoş olmayan görüntünün düzeltilmesi için Karın Germe ameliyatını araştırabilirsiniz. Böylelikle karın bölgesinin düz görünüme sahip olacağının altını çiziyoruz. Belirli bir süre ani şekilde hareket etmekten kaçınmanız gereken bu süreç ile birlikte estetik kaygılarınız yok olacaktır.

Karın Germe Için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Bu operasyon öncesinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlarla ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Karın Germe ameliyatı olmaya karar verenler için belirli bir zaman diliminden önce sigaranın bırakılması gerekmektedir. Yaklaşık 2 hafta öncesinden bu alışkanlığınıza ara vermeniz önerilir ve güneşte kalmamaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Ağır bir diyet ve rejim sürecime girmemeniz ve soğuk algınlığı şikayetinizin olmaması de tercih edilmektedir.

Karın Germe operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Yaklaşık 3-4 saatte tamamlanacak olan operasyon Liposuction ile birlikte yapıldığında ise 5-6 saat süreyle devam etmektedir. Ancak bu süre kişideki yağ miktarına ve sarkma derecesine göre değişmektedir. Ameliyat işlemi tamamlandıktan sonraki 1 aylık süreçte nasıl bir korse kullanmanız gerektiğini doktorunuzdan öğrenebilirsiniz. Günlük yaşamınıza geri dönmeniz ise 2-3 hafta içerisinde mümkün olacaktır. Karın Germe operasyonu sonrasında hamile kalmak için 1 yıllık süreci tamamlamanız önerilmektedir. Her bireye ve yapılacak işlemlere göre değişen fiyatları öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz. İlk 3 aylık süreçte pembe veya mor olabilen bu alanda 6 aya girdiğinizde ise daha soluk renk sizi bekliyor olacaktır.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X