Dr. Salim Balin

İlk ve orta öğrenimini Elâzığ ve Malatya'da tamamladıktan sonra 1998 yılında Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni kazanıp Tıp eğitimine başladı. 2005 yılında Tıp fakültesinden mezun oldu, 18 ay mecburi hizmetini Çankırı yapraklı/ikiz ören sağlık ocağında hizmet verdikten sonra 2007 yılında tıpta uzmanlık sınavını kazanarak Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Genel Cerrahi asistanlığına başladı.

Dr. Ramazan GÜLER

Özel Op.Dr. Ramazan Güler Muayenehanesinde Plastik Rekonstruktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı.Ağırlıklı olarak fonksiyonel ve estetik rinoplasti, estetik ve rekonstrüktif meme cerrahisi, karın germe ve liposuction, yüz estetiği ve botox/dolgu olmak üzere tüm estetik ve rekonstrüktif operasyonlar.

Op. Dr. Levent Bakişgan

Genel Cerrahi uzmanıyım. Meslek hayatımda üniversite hastaneleri, Devlet Hastaneleri ve Özel hastaneler olmak üzere çeşitli hastanelerde tecrübeler edindim. Alanımda tüm ameliyatları yapmanın yanı sıra son yıllarda artan obezite nedeniyle bariatrik ameliyatlara karşı ilgim arttı. Bu nedenle obezite ile ilgili tüp mide , mide balonu ve botoksu özel ilgi alanım içerisinde yer almaktadır. Şu anda Osmanbey’ de kendi kliniğimde çalışıyorum.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X