Kol & Uyluk Germe

KOL & UYLUK GERME

Bilhassa bayanlar tarafından tercih edilmekte olan estetik operasyonlar arasında Kol & Uyluk Germe işlemleri ön plana çıkmaktadır. Bağ dokudaki farklılıklardan dolayı daha hızlı şekilde deforme olan bu alanlarda hızlı kilo alıp verildiğinde sarkmalar meydana gelmektedir. Cerrahi olarak müdahale edilmesini talep edebileceğiniz bu bölgelere yönelik nasıl bir işlemin gerçekleştirileceğini net biçimde öğrenebilirsiniz.

Kol & Uyluk Germe Nedir?

Kol ve uyluk bölgesinde bulunan fazla derilerin ve yağların alınması için germe operasyonuna başvurulmaktadır. Kol bölgesinde kesi izlerinin kalma olasılığı çok daha yüksektir. Uyluk kısmında bu izler gizlenirken, kol kısmı daha açıkta olduğundan böyle bir durum söz konusu olmayacaktır. Ancak merkezimizle görüştüğünüzde lazer ve Prp uygulamasına yer verilmesinin, bu izleri daha yüksek oranda yok etme açısından başarılı olacağını öğrenebilirsiniz. Kol & Uyluk Germe işlemleri sayesinde hızlı kilo alıp vermeden kaynaklı sarkmaların giderileceğini görebilirsiniz. İdeal kilonuza ulaşmanızın ardından yaşadığınız sarkma problemlerinin giderilmesi söz konusu olacaktır.

Kol & Uyluk Germe Nasıl Yapılır?

Belirli yöntemleri kullanacak olan uzman doktorunuzun Kol & Uyluk Germe operasyonu için iyi bir planlama yapacağını görebilirsiniz. Sizler de kol ve uyluk bölgesindeki sarkmaların hangi derecede olduğunu öğrenmek ve ne çeşit bir yönteme başvurulacağının yanıtını alabilmek için hemen görüşmelere başlayabilirsiniz. Hastaların kol ve bacaklarını kullanırken yaşadıkları sürtme hissinden şikayetçi oldukları görülmektedir. Bu tür sorunlarda beden konusunda daha fazla problem çıktığına şahit olunur. Bu nedenle bedensel sorunların yok edilmesi ve estetik kaygıların giderilmesi amacıyla gerçekleştirilen operasyonla ilgili detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Kol & Uyluk Germe için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Estetik operasyonlardan önce hastanın durumu göz önünde bulundurularak planlama yapılmaktadır. Kol & Uyluk Germe operasyonu ile birlikte göğüs ve karın bölgesinde bu tür işlemlerin yapılıp yapılmayacağı netleştirilmektedir. Sizler de genel anestezi altında yapılacak olan ameliyatların kaç aşamadan oluştuğunu önceden öğrenmek isteyebilirsiniz. Yağların alınması, cildin sıkılaştırılması ve dikiş atılması gibi işlemleri barındıran bu aşamalar yaklaşık 2-4 saatlik süreçte tamamlanmaktadır. Hastanın kullandığı ilaçların bulunması halinde doktorun devam edip etmemesi hususundaki görüşleri alınır.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X