BBL

BBL Estetiği

Orantılı bir vücut isteyen kişilerin ilk yaptırdığı şey popo kaldırma ameliyatları olmaktadır. Bu ameliyatlar günümüzde çok yaygın olarak yapılan ağrısız acısız ve özel ameliyatlar olarak bulunmaktadır. Kişiler daha dolgun ve aynı zamanda yuvarlak bir popo görüntüsü sağlamak için muhakkak bu tekniklere başvurmaktadır. Popoyu bu hale getirmek için özel yağ ile transferler yapılmaktadır. Özellikle kalça bölgesinde dolgunluğun fazlasıyla arttırılmak istenmesi için yağ dokularından transferler yapılmaktadır. Oldukça yaygınlaşan popüler bir ameliyat olarak bilinmektedir. Bu şekilde bbl nedir tarzı soruların cevabı da en doğru şekilde verilmiş olmaktadır.

Popo kaldırma estetiğinde silikona başvurulmadan kalçaların boyutlarına özel şekiller verilmektedir. Özellikle liposuction ile birlikte karında uyluk bölgelerinde ya da belde olan fazla yağlar alınarak kalçaya enjekte edilmektedir. Bu ameliyat ile birlikte vücutta oluşabilecek tüm oranlar doğru bir şekilde iyileşmektedir. Özellikle fazla olan bölgelerden alınan yağlar sayesinde orantısız görüntülerin önüne geçilmiş olunmaktadır. Böylece bütünlük en doğru şekilde sağlanmaktadır.

Eğer kişinin vücudunda yağ kitlesi az ise bu silikon sayesinde de meydana gelebilmektedir. İstenilen büyüklükteki silikonlar poponun dokularını hiçbir şekilde zarar vermeden delilerin alt kısmına yerleştirilmektedir. Popo küçültme ya da popo dikleştirme yöntemleri için en uygun şey liposuction olmaktadır.

 

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X