Vaser Liposuction

Vaser Liposuction

VASER LİPOSUCTİON

Vücudun şekillendirilmesi amacıyla kullanılan yöntem Vaser Liposuction olarak adlandırılmaktadır. En yeni teknolojiler sayesinde faydalanabileceğiniz estetik işlem sayesinde memnun kalacağınız sonuçlara ulaşabilirsiniz. Beklentilerinize uygun sonuçları elde etmeniz için hizmet verecek olan estetik uzmanlarınızdan bilgi alabilirsiniz.

Vaser Liposuction Için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Karında, kalça veya uyluk gibi bölgelerde dirençli yağların olması halinde tercih edebileceğiniz Vaser Liposuction uygulaması öncesinde dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Bu operasyonla birlikte memede, yüz, bacak veya popoda farklı uygulamalara ihtiyaç duyuyorsanız kombine adımlar atılacaktır. Bu nedenle maliyetin ne kadar olduğunu öğrenmek için güvenilir bir hastane ile görüşmeniz gerekmektedir. Kaliteli ve hijyenik şartlarda operasyonları gerçekleştiren merkezlerde fiyatlar, talep edilen uygulamalara ve doktorun uzmanlığına göre değişmektedir. Birden fazla bölgede gerçekleştirilen Vaser Liposuction işleminden önce bitki çaylarından, katı gıdalardan, sigara ve alkol gibi zararlılardan uzak durmanız gerekecektir.

Vaser Liposuction operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Kalıcı sonuçları elde edebileceğiniz Vaser Liposuction operasyonu sonrasında diyet ve egzersiz planlarına uymanız gerekmektedir. Yaklaşık 3-4 kilo verebilen hastaların yağ hücreleri alınacağından yeniden yağ üretilmesi mümkün olmayacaktır. Vücut şekillendirilmesinde tercih edilen etkili ve güvenli bir yöntem olarak Vaser Liposuction uygulaması tavsiye edilir. Sonuçların en kısa sürede görünmesine olanak verilir. Bu uygulamayı yaptıran kişiler 3-4 saatlik sürede dinlendikten sonra klinikten ayrılabilir.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X