Yüz Germe

YÜZ GERME

Belirli bir yaştan sonra yüzünüzde ve cildinizde meydana gelebilecek olan sarkmaları nasıl gidereceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Her bireyin ihtiyacına göre farklı şekillerde gerçekleştirilen operasyonlar arasında yer alan Yüz Germe Nedir? Bu süreçte sizi neler bekliyor? Gibi sorulara yanıt bulabilirsiniz. Dinamik ve genç görünmenizi sağlayacak işlemler sayesinde orta ve alt bölgedeki yaşlanmayı işaret eden izleri nasıl kaldırabileceğinizin yanıtını aktarıyoruz.

Yüz Germe Için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kalıcı sonuçları elde edebileceğiniz Yüz Germe operasyonu için işlemlerin öncesinde bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Doktorunuzla yapacağınız görüşmelerde beklentilerinizi açık bir şekilde ifade edebilirsiniz. Belirli ilaçları kullanan kişilerin doktorunu haberdar etmesi gerekmektedir. Eğer sigara kullanıyorsanız 2 hafta kala bırakmanız gerekir. Diğer türlü yaraların iyileşmesi çok daha fazla zamanı alacaktır.

Yüz Germe operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Genç görünmenizi sağlayacak olan operasyonları tercih ederken 3-4 haftalık süreçte dikkatli davranmanız gerekmektedir. Bu süreçte makyaj ürünlerinden uzak durmanız, güneş ışınlarına maruz kalmamanız ve aspirin gibi çeşitli ilaçların tüketimine ara vermeniz gerekmektedir. Ayrıca kişilerin bitki çayı tüketmeleri önerilmezken, sigara içmeyi de bir süreliğine bırakmaları gerekmektedir. Aksi halde yaraların çok daha geç iyileşeceğinin üstünde durulmaktadır. Ameliyat işleminin ardından pansuman izlerini gizlemek istediğinizde saçlarınızın uzun olmasından faydalanabilirsiniz.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X