Meme Büyütme

Meme Büyütme

MEME BÜYÜTME

Meme yapısında hacim kaybına uğrayan kişiler için gerçekleştiren operasyonları ve yöntemlerini merak ediyor olabilirsiniz. Daha düzgün bir şekle sahip olan memelerin kazandırılması amacıyla yapılan uygulamaları sizlerle paylaşıyoruz. Kişinin kendi yağının kullanılmasıyla veya silikon protez tercihleriyle büyütme işlemlerinin nasıl gerçekleşeceğini merak ediyor olabilirsiniz. Tüm bu konularda detayları aktaracak olan adresimiz ile fiyat bilgilerini öğrenebilirsiniz. Meme Büyütme hakkında aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Meme Büyütme Için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Sağlığınızla ilgili genel soruları yöneltecek olan doktorunuza doğru bilgileri vermelisiniz. Ağrı kesici veya aspirin gibi ilaçları 7 gün öncesinden bırakmanız gerekmektedir. Bitki çaylarının ve doğal takviyelerin kanama riskini artıracak özellikte olmasından dolayı bırakılması uygun görülmektedir. Sigara veya diğer zararlı alışkanlıkların iyileşme süresini uzatmasından dolayı ara verilmesi veya tamamen bırakılması önerilir. Menstrasyon dönemlerinde kanamaların artma riski olacağından hekiminizle bu konuda görüşme yapmanız tavsiye edilir.

Meme Büyütme operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Bu operasyonu geçiren kişiler aynı gün taburcu edilmekte veya 1 günlük süreyle hastane yatışı verilmektedir. Taburcu olduktan sonra hangi ilaçların kullanılacağı reçete edilecektir. 1 haftalık süreçte sürekli dinlenmeniz ve daha fazla yastıkla desteklemeniz gerekecektir. 1 ay dolmadan üstüne herhangi bir baskının uygulanmaması önerilmektedir. Yaraların iyileşme süresini geciktiren sigara gibi alışkanlıkları ameliyat öncesinde olduğu gibi sonrasında da bir süre tüketmemeniz gerekecektir. Ameliyat sonrasında kanser oluşma riskinin bulunmadığını vurgularken, kitle gibi tespitler halinde gerekli müdahale yapılacaktır.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X