Meme Dikleştirme

MEME DİKLEŞTİRME

Estetik operasyonları arasında en çok tercih edilen meme estetiği sayesinde daha hoş bir görünümün elde edilmesine olanak verilmektedir. Aşırı sarkık görünümde olan, normalden daha büyük veya gömülmüş şekilde bulunan memeler için dikleştirme operasyonu gerçekleştirmektedir. Bu yazımızda sizler için Meme Dikleştirme Nedir? Nasıl Yapılır ve kimlere uygulanır? Gibi soruların yanıtlarını vermeye çalışacağız. Ameliyatsız bir şekilde bu işlemlerden faydalanmanızın mümkün olmadığını vurgularken, risklerinin neler olabileceğini uzman doktorunuzdan öğrenebilirsiniz.

Meme Dikleştirme Kimlere Yapılır?

Meme dokusunun yeterli seviyede olmadığı durumlarda sarkık görünümlerin oluştuğu görülmektedir. Bu gibi sorunu yaşayan kişiler için Meme dikleştirme operasyonu yapılmaktadır. Meme altındaki kıvrımın daha alt kısmında yer alması halinde meme başının dik bir pozisyona gelmesi için bu operasyona gerek duyulmaktadır. Meme Dikleştirme operasyonu ile birlikte diğer işlemleri de talep edebilir ve kombine olarak uygulanmasını sağlayabilirsiniz.

Meme Dikleştirme Nasıl Yapılır?

Meme başı çevresinde, kıvrımında veya ters T şeklinde göğüs altına doğru uzanan kısımda açılacak kesiler ile Meme Dikleştirme operasyonu yapılmaktadır. Hangi yöntemin kullanılacağına yönelik kararlar hastanın durumuna ve ihtiyacına göre belirlenmektedir. Ameliyatlı bir şekilde yapılması gereken bu müdahalenin yaklaşık 2 saat sürebileceğini aktarmaktayız. Estetik operasyonların ardından en çok merak edilen konu ise herhangi bir izin kalıp kalmayacağıdır. Erken süreçte belirgin olan izlerin sonraki dönemlerde ise daha silikleşeceğini vurgulayabiliriz.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X