Boyun Germe

Boyun Germe

Estetik uygulamalarına yer veren ve daha iyi bir görünüme ulaşmanızı sağlayan merkezimiz sayesinde sağlığınız açısından da önemli olan boyun germe operasyonlarına dair detaylı bilgileri hızla alabilirsiniz.

Boyun Germe için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Ameliyat öncesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini bizlerden öğrenebilirsiniz. Boyun Germe operasyonundan önce hasta üzerinde değerlendirmeler yapılmaktadır. 3 haftadan daha erken süreçte sigara içmesine izin verilmemektedir. Ayrıca kan sulandırıcı veya zayıflama etkisi olan ilaçlardan uzak durulması önerilmektedir. Hastanın sürekli kullandığı ilaçlara dair doktorun mutlaka bilgisinin olmasına önem verilmektedir. Böylece doktorun devam edilmesini uygun göreceği ilaçların kullanılması, izin verilmeyen ilaçların ise durdurulması gerekmektedir. Planlamaları haftalar öncesinde gerçekleştirecek olan uzman doktorunuz sayesinde en iyi bilgilere ulaşabileceğinizi hatırlatıyoruz.

Boyun Germe operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

Başarılı bir şekilde tamamlanacak olan boyun germe ameliyatından sonra hastanın nasıl davranması gerektiği değerlendirilmektedir. Hasta 1 gece boyunca hastaneden taburcu edilmemektedir. Boyun bölgesinde kullanılan korse sayesinde daha az ağrı ve ödem riski bulunmaktadır. Bu operasyonu yaptırdıktan sonra tamamen normal yaşamınıza dönmeniz ancak 3. Günden sonra mümkün olacaktır. Tıpkı diğer estetik operasyonlarında olduğu gibi bu işlemin ardından güneş ışınlarından 3 ay gibi bir süre uzak durmanız gerekmektedir.

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X