meme küçültme

Meme Küçültme

MEME KÜÇÜLTME

Kadınların dış görünüşlerine önem verdikleri ve bu nedenle de bazı düzeltme operasyonlarını seçtikleri görülmektedir. Özellikle meme yapısının büyük olmasından dolayı sağlık sorunlarını yaşayan kişilerin, daha estetik görünüme ulaşmaları için operasyona başvurulmaktadır. Birbirinden farklı nedenlerden ya da genetik faktörlerden kaynaklanan büyük meme yapısının düzeltilmesi için nasıl bir yönteme başvurulacağının yanıtını sizlerle paylaşıyoruz.


Meme Küçültme Nedir?

Fazla meme dokusuna sahip olan kişilerde daha küçük boyutların elde edilmesi için bu işlem gerçekleştirilmektedir. Meme Küçültme ameliyatı sayesinde fazla meme dokusunun alınmasına olanak verilmektedir. Estetik açıdan kötü bir görünüme sahip olduğunu düşündüğünüz göğüslerinizden kaynaklı çeşitli sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Fiziksel açıdan daha kolay hareket etmenizi sağlayacak şekilde küçültme operasyonu yapılmasına olanak veren uzman doktorların yardımını alabilirsiniz.

Meme Küçültme Için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kişilerin Meme Küçültme operasyonu talep edeceklerinde şeker hastalığının olup olmadığı araştırılır. Ayrıca kullandıkları ilaçlara yönelik bir değerlendirme yapılmaktadır. Kan ve akciğer filmlerinin yanı sıra meme ultrasonografisi yapılmakta olup ameliyat süreci başlatılır. Hastanın operasyondan sonra 1-3 gün arasında hastanede kalması önerilmektedir.

 

Online Ücretsiz Saç Analizi. Saç Dökülmesine Karşı İlk Adımı Atın!

X