PRP Tedavisi

SELDA HAIR CENTER

PRP Tedavisi

6 hafta arayla en az 3-6 seans uygulanan ve her seansı ortalama 30 dakika süren PRP tedavisi sonrasında saçlarda kalınlaşma, seyrelmede azalama, saç kalitesinde artış görülmektedir.

PRP,  normal dolaşımdaki kanda bulunan trombosit sayısının yaklaşık üç ila beş katını içeren konsantre kan plazmasıdır. Ayrıca, büyüme faktörü , yara iyileşmesinde ve saç büyümesinde yardımcı olan diğer biyoaktif proteinleri içerir.

Yara iyileşmesini kolaylaştırmak için PRP büyüme faktörleri kullanılmıştır. Son zamanlarda yapılan çalışmalar PRP’nin erkek ve kadın tipi saç dökülmesi için güvenli ve etkili bir tedavi seçeneği olarak da hizmet edebileceğini öne sürdü.

PRP TEDAVİSİ

İnsan kanı öncelikle kırmızı kan hücrelerinin yanı sıra beyaz kan hücrelerinin , trombositleri ve plazmadan oluşur. Trombositler vücudun yaraları iyileştirme yeteneğinin anahtarıdır. Yaralı bir bölgedeki trombosit sayısının arttırılmasıyla, vücudun o bölgeye iyileşmesinin hızlanacağı, PRP’nin yara iyileşmesinde kullanımını açıkladığı düşünülmektedir. Saç dökülmesinin tıbbi tedavisi için faydalıdır.

PRP Saç Dökülmesi Tedavisi , saçlarını eski haline getirmek isteyen erkek ve kadınlarda kalıtsal saç dökülmesinde etkili bir tedavi yöntemidir. Cerrahi olmayan bir saç dökülmesi tedavisi, saç inceltme için doğal bir stimülasyon sağlar.

SELDA HAIR CENTER

Transplant de păr și estetică

Urmați-ne

Comunicare

Centrul de coafură Selda

Analiza părului online gratuită. Fă primul pas împotriva căderii părului!

X