Popo Protez

Popo Protez

Poponun daha belirgin bir görünüme ulaşmasını isteyen kişiler için uygulanmakta olan popo protez işlemleri hakkında kapsamlı açıklamalarda bulunuyoruz. Sitemiz üzerinden alabileceğiniz hizmetlere ve sonuçlara yönelik kapsamlı araştırmaları yapabileceksiniz. Popo protez uygulamalarının neler kazandıracağını, nasıl gerçekleştirileceğini ve hangi işlemlerden oluştuğunu öğrenebileceksiniz.

Popo Protez nedir?

Popo germe veya düzeltme ya da kaldırma gibi operasyonlardan oluşan estetik alanında kapsamlı hizmetleri alabileceksiniz. Popo protez uygulamaları sayesinde cerrahi kesi açılarak işlemler gerçekleştirilmektedir. Böylece kısa sürede etkisini görebileceğiniz işlemler sayesinde hedeflediğiniz görünümü elde etmenize olanak verilmektedir. Dolgu malzemelerinin kullanılmasıyla poponun daha güzel bir görünümü kazanması sağlanmaktadır.

Popo Protez için dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Hastanın popo protez ameliyatı için ne kadar uygun olduğu değerlendirilecektir. Ameliyattan sonraki süreçte kilo vermeniz, verimli sonuçları almanızı engelleyeceğinden, öncesinde bu tür diyet programlarına uymanız gerekmektedir. Cerrahi operasyonlar arasında yer alan bu işlem için 3 haftalık süreçte sigara içilmemesi ve aspirin kullanılmaması gerekmektedir. Bitkisel vitamin ve ilaç kullanan kişilerin doktorunu bu konuda bilgilendirmesi istenecektir. Kan sulandırıcı ilaçların 1 hafta öncesinden kesilmesini uygun görecek olan doktorunuz size bu konuda bilgi ve fikir verecektir. Uzman doktor seçimlerinde doğru adımları atmalı ve daha önce benzer operasyonu yaptıran kişilerin memnuniyetlerini incelemelisiniz. Böylece vücudunuzla orantılı bir şekilde görünmesini isteyeceğiniz bu bölgeye yönelik işlemler hakkında detaylı bilgilere hemen erişebilirsiniz.

Popo Protez operasyonu sonrasında nelere dikkat edilmesi gerekmektedir?

İlk günler için yürüme gibi aktivitelerden kaçınmanız gerekmektedir. Sırt üstü yatmanız gereken bu süreçte doktorunuzun kontrollerine uygun hareket etmelisiniz. İkinci günden itibaren kalkıp yürümeye başlayabilir ve hastaneden çıktığınızda ise banyonuzu yapmanıza izin verilecektir. Hareketlerinizin kısıtlanmayacağı 1. haftadan itibaren işlerinize tamamen dönmeniz mümkün olacaktır. Sportif faaliyetlere sınırsızca katılmanız 2. aydan itibaren gerçekleşecektir. Popo protez operasyonunda doğal şekilleri elde etmenizin 3. aydan sonra gerçekleşeceğini aktarıyoruz.

Hair Analysis Online Free. Take The First Step Against Hair Loss!

X